Galaxy S4 Nasıl Olacak, Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Samsung‘un son amiral gemisi Galaxy S 3’ten sonra beklenen Galaxy S4’e dair söylentiler devam ediyor. Genelde Apple‘dan bu taktiği görüyoruz ama anlaşılan o ki Samsung‘da aynı yöntemi deneyecek. Apple‘ın cihazları çıkmadan aylar önce söylenti, dedikodu, iddia ve sızıntılarla gündemden düşmüyor. Böylelikle şirket hem bedava reklam yapmış hem de kullanıcılara cihaz çıkmadan merak uyandırılmasına sebep oluyor.

Şimdide yeni bir Galaxy S4 haberine göre, Samsung bu cihazı ”Project J” olarak isimlendirmiş.  Bu kod adının hangi cihaza ait olduğuna dair kesin bir bilgi verilmemiş ancak Project J’nin Galaxy S4için kullanıldığı iddia ediliyor. Ayrıca cihazın 1080p çözünürlüğünde 5 inç’lik bir Amoled ekranla geleceği söyleniyor. Dört çekirdekli işlemci, 2 GB RAM ve 13 megapiksellik kamera gibi özellikleri bünyesinde barındıracağı da iddialar arasında yer alıyor. Ayrıca, 2013’ün nisan ayı içerisinde tanıtılacağı da gelen haberlerin içinde bulunuyor. Bu tarih daha önce gündeme gelen 2013’ün şubat ayına göre oldukça mantıklı görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1353413984_galaxys4.jpg

Ayrıca bu haberleri sızdıran aynı kaynak Samsung’un, Galaxy Note II’nin daha uygun fiyatlı, daha düşük teknik özelliklere sahip bir versiyonunu Avrupa’da satışa sunacağını da söyledi. İddiaya göre bu model düşük teknik özelliklere sahip olacak ve kalem yer almayacak. Ayrıca ekran teknolojisi olarak da Amoled’in kullanılmayacağını söyleniyor. İddialar bunlarla bitmiyor. Aynı iddialara göre Samsung, 13.3 inç’lik, QWERTY klavye istasyonuna sahip bir tablet çıkaracak. Bu iddiaların sahibi SamMobile ve ne kadar gerçek olduğunu ilerleyen tarihlerde hep beraber göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver