Fujifilm X-Pro1 fiyatı Fujifilm X-Pro1 özellikleri Fujifilm X-Pro1 satış fiyatı Fujifilm X-Pro1 teknik özellikleri

Etiketler: Fujifilm, Fujifilm X-Pro1, Fujifilm X-Pro1 yorumları

Fujifilm X-Pro1 Fiyatı Özellikleri Yorumları Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fujifilm X-Pro1 Fiyatı Özellikleri Yorumları

Fujifilm X-Pro1 profesyonel dijital fotoğraf makinesi 16 megapiksel çözünürlük destekli APS-CMOS sensöre sahip. Fujifilm X-Pro1 biraz tanıdık gelebilir çünkü kasa tipi metal fotoğraf makinelerini andıran bir tasarıma sahip gördüğünüz zaman eski üretilen makinalar aklınıza gelebilir. Fujifilm X-Pro1 profesyonel dijital fotoğraf makinesi magnezyum alaşımlı gövde ve deriden oluşmaktadır.

Fujifilm X-Pro1 profesyonel dijital fotoğraf makinesi ASP-C X Trans sensör ve tam çerçeve lense sahip olan cihaz DSLR fotoğraf makineleri aratmıyor. Oldukça kaliteli fotoğraflar çekebileceğiniz cihaz ile 2×2 yerine 6×6 renk dizilimi kullanan sensör bu sayede çok daha net ve canlı fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Fujifilm X-Pro1 profesyonel dijital fotoğraf makinesinde XF18mmF2 R (27mm’ye denk) f/2.0 pancake, XF 35mmF1.4 R (53mm’ye denk) f/1.4 ve XF60mmF2.4 R makro (90mm’ye denk) F/2.4 lenslerin üçünde de kullanılan camlar, keskinliği artırmak için yuvarlatılmış kenarlara sahip.

Fujifilm X-Pro1 işlemci olarak Fujifilm firmasının kendi ürettiği EXR görüntü işlemcisi kullanılmış cihazın satış fiyatı ise 1700 dolar olarak belirlenmiş.

Fujifilm X-Pro1 Teknik Özellikleri:

16MP X-Trans APS-C CMOS sensör

EXR Processor Pro görüntü işlemcisi

3.0 inç boyutunda LCD ekran

Çift büyütme hibrid elektronik / optik vizör

Kameranın üst obtüratör hızı ve pozlama telafisi için analog çevici

Son Aramalar: Fujifilm, Fujifilm X-Pro1, Fujifilm X-Pro1 fiyatı, Fujifilm X-Pro1 özellikleri, Fujifilm X-Pro1 satış fiyatı, Fujifilm X-Pro1 teknik özellikleri, Fujifilm X-Pro1 yorumları, X-Pro1

fujifilm x-pro1 fiyat, fujifilm x-pro1, fujifilm x pro1 fiyat, fujifilm tam profesyonel, fuji x pro 1 fiyat, x-pro1 özellikleri, x pro 1 fiyat, fuji xpro 1, x-pro1 fiyatı, x-pro1 yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver