frekasnlar güncel uydu frekansları kanal lstesi radyo

Etiketler: frekans, frekans tablosu, radyo frekansları

Frekanslar Değişti Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Frekanslar Değişti

Tv ve Radyoların frekansları değişti, yeni frekansları uydunuza girmelisiniz. Buradan yeni frekansları öğrenebilirsiniz.

Türksat 2A uydusundan yayın yapan aralarında ülke genelinde seyredilen belli başlı TV kanallarının da bulunduğu 73 TV ve radyonun yayın frekansları değiştirildi.

Uydudan yayın yapan tüm TV ve radyo yayınları frekansları yenileriyle değiştirilmedikce hiç bir görüntü elde edilemeyecek. Bu yayınları yeniden alabilmek için uydu cihazlarının yeni frekanslara göre ayarlanması gerekiyor.

Yayın kesintisi büyük şehirlerde yaşanmadı ancak bazı küçük ilçelerde kısa süren yayın kesilmesi oldu. Ayrıca, TV ve radyo yayınlarını uydudan alan kişiler, site ve ortak anten sistemleri uydu alıcı ayarlarını yapana kadar yayınları izleyemediler. Türksat, 21 kablo TV merkezinden ilettiği kanalları aynı gün içinde ayarladığı için kablo TV aboneleri herhangi bir sıkıntı yaşamadı.

BURAYA TIKLAYARAK FREKANS LİSTESİNİ İNDİREBİLİRSİNİZ.

Son Aramalar: frekans, frekans tablosu, frekasnlar, güncel uydu frekansları, kanal lstesi, radyo, radyo frekansları, Türksat 2A, Türksat 2A frekanslar, türksat uyduları kanal lstesi, tv, uydu

samsung radyo frekansları, frekanslar tum, türksat 2a yazılım güncelleme nasıl yapılır, cep telefonundan frekans ayarlayıp radyoda mp3 dinleme, hotmail uydu frekansları, hotmail ferekansı nasıl, panasonic televisions ayarlari türksat kanalari, 2013 frekans tablosu, türksat 2 a uydu yazılım güncellemesi nasıl yapılır, türksat 2a resim

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver