Freeraser Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Freeraser   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Freeraser    Son Sürüm İndir,Freeraser    Direk İndir Tek Link,Freeraser    Full İndir Download, Demo İndir Demosu,Freeraser    Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Normal bir dosya silme işlemi önemli dosyalarınızın veya gizli kalmasını istediğiniz bilgilerin başkalarının eline geçmesini engellemeye yetmeyebilir. Bilgilerin bulunduğu ve silindiği bilgisayarı kullanan biri dosya veya veri kurtarma yazılımları ile sildiğiniz dosyalara ve bu dosyalardaki bilgilere rahatlıkla ulaşabilir. Bu gibi bir konuda tamamen silindiğinden emin olmak istediğiniz dosyaları Freeraser programı ile silerek bilgilerin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Dosya silme işlemini dosyaların tekrar birleştirilmemesini sağlamak amacı ile verileri parçalayarak yok eden ve şifreleme algoritmaları kullanarak dosyayı silen Freeraser programı gerçek içeriğin yerine rastgele değişik veriler koyarak gizliliğinizi ve özel bilgilerinizin güvenliğini sağlıyor.

3 farklı seviyede silme işlemi yapabilen programı kullanırken verilerinizin önemine göre daha hızlı veya daha etkin bir yıkım işlemi gerçekleştirmek sizin tercihiniz. Türkçe dil desteğine de sahip olan Freeraser programında System –> Language menüsünden programı Türkçe yapabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver