Freemake Video Downloader Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Freemake Video Downloader  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Freemake Video Downloader Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link,Freemake Video Downloader  Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Freemake Video Downloader Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Freemake Video Downloader Arayüzü

Sponsorlu Bağlantılar

Freemake Video Downloader video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmeniz için yeni bir alternatif. Program renkli ve basit bir arayüzle dikkat çekiyor. Freemake Video Downloader’ın en avantajlı bir diğer yanı çok sayıda siteyi desteklemesi. YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video siteleri için desteğide bulunuyor.

HD ve 4K video formatlarını kolaylıkla indirebilen Freemake Video Downloader 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240pdesteğiyle diğer ücretsiz video indirme programları arasından sıyrılıyor. FLV, MP4, 3GP formatlarındaki videoları sitelerden orjinal formatlarında indirebileceğiniz gibi işlem sırasında AVI‘ye dönüştürerek bilgisayara kaydetmenize olanak tanıyor. Videonun sadece sesini kaydetmeyi tercih edenler için MP3 kaydetme seçeneğide bulunuyor.

Freemake Video Downloader Facebook ve YouTube’da bulunan özel videoları indirmeniz için profil girişi yapabileceğiniz bir alanda barındırıyor. Böylece hesap bilgileriyle giriş yapılarak özel videolarda indirilebiliyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver