FreeMacroPlayer Otomasyon Programı Ücretsiz İndir FreeMacroPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FreeMacroPlayer Otomasyon Programı FreeMacroPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FreeMacroPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeMacroPlayer günlük tekrarlanan dosya yedekleme, web formları doldurma, e-posta cevaplama, çevrim içi görüşme veri aktarımı, dosya indirme gibi görevleri otomatikleştiren bir programdır.Özellikleri:

Kullanımı kolay üç bölmeli arayüz: Kolay gezinme ve yönetim için tasarlanan Windows Explorer benzeri dosyalama.
Basit sanal makro düzenleme: Makro dili söz dizimini bilmek gerekli değildir. Her komut ve parametreleri, kendi düzenleme penceresinde sanal olarak düzenlenir.
Entegre olmuş ayıklayıcı ile makro düzenleme özelliği: Makroları kolayca ayıklama ve değişken değerleri izleme.
Akıllı makro kaydedici: Makro kaydedici, makronun kaydedildiği pencerenin ne zaman  değiştirildiğini belirler ve özel pencere aktivasyonu için kod belirler.
Güvenlik: Makro dosyaları şifrelenir. Bu yüzden, başka programda ya da dosya görüntülemede içeriğin gösterilmesi mümkün değildir.
Şifre koruması: Makrolar şifre ile korunabilir. Bu yüzden sadece yetkisi olan kişiler programı görüntüleyebilir, çalıştırabilir ya da modifiye edebilir.
Makroların paylaşımı: Makrolar çalışma grubu ile paylaşılabilir. LAN ağı le makroların paylaşılması mümkündür. Böylece tüm çalışanlar aynı makrolara erişebilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver