Free to Play FPS Oyunu Ücretsiz İndir Hawken Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Free to Play FPS Oyunu Hawken Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hawken Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Epic Games’in başarılı oyun motoru Unreal Engine 3 teknolojisini kullanan Hawken görselleriyle free to play piyasasında oyunculara bu anlamda en iyi şeyleri veriyor. Bağımsız bir oyun geliştiricisi Adhesive Games tarafından geliştirilen Hawken yayınlanan videoları ve görselleriyle dikkat çeken bir yapımdı ve free to play oyuncuları tarafından merakla bekleniyordu. E3 2012’de de boy gösteren Hawken, Ekim ayının sonlarına doğru kapalı beta sürecini başlatıyor.

Normalde satışa sunulması beklenen oyunun free to play yani ücretsiz olarak oynanabilecek olması birçok oyuncuda heyecan yarattı. E3 2012 oyun fuarında gövde gösterisi yapan Hawken yayınladığı oynanış videoları ve diğer görsel medyaları ile birçok oyuncunun beğenisini kazanmayı başardı bile. Bu başarılı yapımın E3 2012 oyun fuarında yayınlanan oynanış videosunu Tamindir üzerinden izleyebilirsiniz.

Hawken E3 Fragmanı

FPS türündeki Hawken’ın konusu Mech’lerin savaşı ve sonrasında yaşanan olaylar. Oyununun konusundan ve atmosferinden kısaca bahsedecek olursak; Dünya artık mekanikleşmeye ve sanayinin gelişimi insanlığın önüne geçmiştir. Bu gelişen sanayi yüzünden dünya yaşanmaz bir hale gelmiştir. Bilim kurgu filmlerine taş çıkarak cinsten bir yapım Hawken sahip olduğu atmosfer ve alışılmışın dışındaki oyun teması ve oyun dinamikleri ile free to play oyuncuların yeni gözdesi olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver