free screen recorder free screen recorder download Ücretsiz Ekran Kaydetme Ücretsiz Ekran Kaydetme programı indir

Etiketler: bedava Ekran Kaydetme programı, Ekran Kaydetme

Ücretsiz Ekran Kaydetme Programları Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ekran Kaydetme Programları

Bilgisayarınızın ekranını kaydetmek için piyasada bir çok yazılım bulunmaktadır. Bu makalemizde HyperCam ve Free Screen Video Recorder adlı yazılımları anlatacağız. Bu yazılımları seçmemizdeki en önemli sebep hiç şüphesiz ki ücretsiz oluşlarıdır. Ekran kaydetme, bilgisayarınız üzerinden tarif edeceğiniz adımları kolayca anlatmanıza yardımcı olur. Görüntülü sohbet ettiğinizde karşıdaki görüntüyü ekranın bir kısmını yada tamamını kaydedebilirsiniz. Bir çok program kullanıcının tam istediği performansı sunmayabilir. Bizde bu nedenden dolayı en çok tercih edilen ücretsiz ekran kaydetme programlarını bir arasa sunuyoruz.

HyperCam: HyperCam adlı yazılım en çok tercih edilen ekran kaydetme yazılımlarından bir tanesidir. Bunun en büyük nedeni ücretsiz oluşudur. Programı kullanmak oldukça kolay, sade bir arayüze sahip olan program ile kolayca bilgisayarınızın ekranını kaydedebilirsiniz. HyperCam adlı bu ücretsiz yazılım ile kaydettiğiniz videolar üzerinde düzenlemeler yapma imkanı vermiyor. Bu nedenden dolayı sunum veya bir anlatım yapacaksanız kendinizi buna göre ayarlamalısınız. Programın Windows 7, Vista , XP ve 2000 (32 ve 64 bit) desteği bulunmaktadır.

http://www.hyperionics.com/hc/

http://www.hyperionics.com/downloads/HC2Setup.exe

Free Screen Video Recorder: Free Screen Video Recorder adlı bu ücretsiz ekran kaydedici Windows XP SP3, Vista, Windows 7 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. En az Framework 2 SP2’nin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Free Screen Video Recorder tam özellikli ekran video kaydedicidir. Kolayca ekrandaki faaliyetleri kayıt ve pencereleri, menüleri, tam ekran ve dikdörtgen bölgeler halinde ekranları kaydedebilirsiniz. Yerleşik düzenleme araçları yeniden boyutlandırma gibi temel fonksiyonları bulunan yazılımın kırpma ve döndürme bibi özellikleri de içeriyor. Free Screen Video Recorder AVI ve BMP, JPEG, GIF, TGA, PNG görüntü dosyalarını desteklemektedir.

http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Screen-Video-Recorder.htm

Son Aramalar: bedava Ekran Kaydetme programı, Ekran Kaydetme, free screen recorder, free screen recorder download, Ücretsiz Ekran Kaydetme, Ücretsiz Ekran Kaydetme programı indir

bilgisayarda olanları kaydetme, casus ekran kaydetme programı, bilgisayar ekranını kaydetme programı, pc de olanları kaydetme, pc ekranini kaydetme, gızlı ekran kayıt programı, pc deki ekran görüntüsünü kaydeden program, pc olanları kaydetme, ücretsiz ekran kayıt programı, sorunsuz ekran kaydedici

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver