Foxit PDF Editor Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Foxit PDF Editor  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Foxit PDF Editor Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Foxit PDF Editor Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Tüm PDF ökümanlarında değişiklik yapmanızı sağlayan Foxit PDF Editor diğer PDF editörlerin aksine sınırlama içermez. Program yardımıyla PDF dökümanında bulunan tüm resim, grafik ve metinler değiştirilebilir, silinebilir, yönleri değiştirilebilir, kopyalanarak yapıştırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF döküman üzerinde yapacağınız değişiklikler tamamlandıktan sonra belgeyi aynı belgenin üzerine veya yeni bir döküman olarak kaydedebilirsiniz. Tüm değişiklikler sonucunda program orjinal belgede herhangi bir kalite kaybına yol açmaz. Foxit PDF Editor, döküman üzerinde gruplamalarla toplu olarak veya tek tek değişiklik yapmanızı da sağlar. İmaj ve görsel boyutlarında ve yazı metninin font, büyüklük, renk gibi ayarlarında düzenlemeler yapmanız da mümkün. PDF dökümanınızdaki düzenlemeler tamamlanınca programla önizleme yapılabilir ve istenmeyen değişiklikler “undo” ile geri alınabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver