Fotoğraf ve Video Arşivleme Programı Ücretsiz İndir MediaShow Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf ve Video Arşivleme Programı MediaShow Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MediaShow isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Giderek artan dijital kamera kullanımı her anımızı kaydetmemize yol açtı. Günden güne artan video ve fotoğraflarınızı tek bir programla düzenleyip saklamak isterseniz MediaShow 5 tam size göre. Programı kurarak bilgisayarınıza fotoğraf ve videolar için bir medya merkezi de kurmuş oluyorsunuz. Gelişmiş özellikleri, basit kullanımı ve şık tasarımı en özel anlarınızı düzenli bir şekilde arşivlemek isteyenler için eşsiz bir program.

Özellikleri:

Video ve Fotoğrafları Tek Tıklama İle Düzeltme ve EditlemeFotoğraf ve videolarınızdaki görüntü bozukluklarını kendi filtre özelliklerine göre düzelten programla en özel anlarınıza ait görüntüleri en güzel şekilde saklayabileceksiniz. Program düzeltme özelliğiyle kırmızı göz, bulanıklık, kontrast gibi problemleri düzeltebilir. Ayrıca programın içindeki özellikler sayesinde video ve fotoğraflar editlenebilir.Akıllı Yüz Tanıma ÖzelliğiFace Tagging özelliğiyle yüzünü programa ismiyle tanıttığınız kişilerin arşivinizdeki diğer fotoğrafları otomatik olarak bulunur. Program yüz tanıma konusunda %95 başarı oranıyla arşivinizi düzenlemek için etkili bir araç olacak. 1000 fotoğrafı 8 dakikada tarayan program fotoğrafları organize etmenizi çok hızlandıracak. Yüzünü tanımladığınız kişiler isimleriyle etiketlenecek ve üstüne geldiğiniz anda isimleri görünecek. Arama özelliğiyle de fotoğraflar içinde arama yapabileceksiniz.Slayt Şov Yapma ÖzelliğiHem fotoğraflarınız hem de videolarınızı karıştırarak yapabileceğiniz slayt şovlara efekt, yazı ve müzik ekleyebilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulunan 12 hazır temayı kullanarak da birbirinden güzel slayt şovlar hazırlamak mümkün.Video DönüştürücüProgram kendi içerisinde bulunan “video converter” özelliğiyle videoları farklı video formatlarına dönüştürebiliyor. Programla videolarınızı PSP, iPod, iPhone, Zune, Xbox ve PS3 cihazları için uygun formata da dönüştürebiliyorsunuz.DVD’ye KaydetmeProgramla video ve fotoğraflarınızı hemen DVD’ye yazdırabilirsiniz. Dilerseniz DVD’ye animasyonlu menüler de ekleyerek süsleyebilirsiniz. Bu özellik için program DirectorZone sitesinden hazır DVD menülerini ücretsiz indirmenize izin veriyor. Program fotoğraflarınızı yazıcıdan bastırmanıza veya Outlook üzerinden mail atmanızı da sağlıyor.

Desteklediği CihazlariPhone, iPod Touch, iPod Nano, iPod ClassicPlayStation Portable (PSP), PlayStation 3XBox, ZuneVideo Çıktısı İçin FormatlarMPEG-2MPEG-4MPEG-4 AVCWMV

Desteklenen Resim FormatlarıBMP, JPG, PNG

Önemli: Programla neler yapılabileceğini gösteren İngilizce tanıtım videosu için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver