Fotoğraf ve Resim Optimizasyon Programı Ücretsiz İndir Ashampoo Photo Optimizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf ve Resim Optimizasyon Programı Ashampoo Photo Optimizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Photo Optimizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer fotoğraflarınızı daha güzel görünen bir hale getirmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Ashampoo Photo Optimizer programı aradığınız program olabilir.

Programın arayüzü sade ve işlevlere kolayca ulaşılabilecek bir şekilde düzenlenmiş. Favori efektlerinizi hemen elinizin altına yerleştirebilme özelliği sayesinde hem kişiselleştirme gerçekleştirebiliyor hem de aynı işlemleri yaparken çok daha hızlı hareket edebiliyorsunuz.

Programın tüm temel özelliklerine göz atacak olursak;

– Tek tıklamayla optimizasyon seçeneği- Farklı formatlarda kaydedebilme- Birkaç resmi tek tıklama ile düzenleme- Kırmızı göz kaldırma- Windows Explorer benzeri görüntüleme arayüzü- Resim yaşlandırma- Renk değiştirme- Damga yaratma- Keskinlik ayarlarını değiştirme- Otomatik yedek alma- Meta bilgilerini düzenleme- Facebook, Picasa gibi sosyal ağlarda paylaşım seçenekleri- Direkt kameradan resim seçimi

Ashampoo Photo Optimizer kullanarak kolayca resimlerinizin formatını, renk tonlarını, kırmızı gözleri, keskinlik ve bulanıklık ayarlarını ve çok daha fazlasını hemen optimize ederek resimlerinizi en iyi görünecek şekilde düzenleme imkanına sahip oluyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver