Fotoğraf ve Resim Dosyaları Kurtarma Programı Ücretsiz İndir RS Photo Recovery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf ve Resim Dosyaları Kurtarma Programı RS Photo Recovery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RS Photo Recovery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf makinenizdeki, bilgisayarınızdaki veya diğer taşınabilir cihazlarınızdaki resim dosyalarını yanlışlıkla silmek veya bazı hatalardan dolayı kaybetmek en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi. RS Photo Recovery programı herhangi bir şekilde kaybettiğiniz bu fotoğrafları kurtarmanızı ve geri getirmenizi sağlıyor.

Tüm popüler resim formatlarını destekleyen program aynı zamanda Canon, Nikon, Olympus, Pentax, SONY kameralar tarafından üretilen RAW dosyalarını da kurtarabiliyor.

Ayrıca SD kartlardan SSD disklere kadar çok çeşitli ortamları destekleyen programı kullanarak resimlerinizi kurtarmak oldukça kolay bir hale geliyor.Program deneme sürümü ancak ücretsiz kullanmak için üretici web sitesine girdikten sonra üye kaydı yapmanız yeterli oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver