Fotoğraf Manipülasyon ve Animasyon Programı Ücretsiz İndir FotoMorph Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf Manipülasyon ve Animasyon Programı FotoMorph Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FotoMorph isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarınızı manipüle etmek için gelişmiş programlar yerine daha basit ve sadece bu işi yapabilecek programlara yönelmemiz gerekiyor. Gelişmiş programlarda ilgili aracı bulabilmek için saatler harcarken, FotoMorph gibi resim düzenleme – animasyon yapma programlarında bu işlem sadece bir kaç dakikamızı alıyor. Programın örnek olarak verdiği şekilde kendi fotoğrafınızla – Mona Lisa fotoğrafını birleştirerek yeni bir Mona Lisa tablosu yaratabilirsiniz. İsterseniz bunu bir flash animasyon haline getirerek bu işlemi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Windows 2000/XP/Vista/7 sürümleriyle uyumludur.
2 farklı fotoğrafı tek bir fotoğraf haline getirebilir.
Fotoğraf üzerinden belirli oynamalara izin verir.
Manipüle ettiğiniz fotoğrafları animasyon haline geitrebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede önce ve sonrası şeklinde küçük bir animasyon hazırlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver