Fotoğraf Keşfetme ve Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir EyeEm Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf Keşfetme ve Paylaşma Uygulaması EyeEm Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EyeEm isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EyeEm fotoğraf uygulaması benzerlerinden farklılaşan özelliklerle öne çıkıyor. Öncelikle her fotoğraf uygulamasında karşımıza çıkan hazır efekt ve çerçeveler EyeEm’de de mevcut. 12 fotoğraf çerçevesi ve 14 resim efekti sizi bekliyor. Uygulamanın diğer kullanıcılarıyla bu fotoğrafları paylaşıp paylaşılanları keşfedebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook, Twitter, Flickr, Foursquare, Tumblr profillerinizle tek tıkla paylaşım yapabiliyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda bir fotoğraf arama motoru gibi çalışıyor. Bir dünya haritası üzerinde öne çıkan anahtar kelimelerdeki fotoğrafları keşfetmenizi sağlayan EyeEm ile yeni yerler, mekanlar hatta etkinlikler bulunabilir. Arama sonuçları gerçek zamanlı gösterildiği için etkinlik fotoğraflarını takip etmek için önemli bir kaynak olabilir. Uygulamanın arayüzü pek çok kullanıcı tarafından oldukça beğeniliyor. İşlevsellik kadar arayüz tasarımlarına da önem veriyorsanız EyeEm’e bir şans tanımanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver