Fotoğraf Düzenleme Programı Ücretsiz İndir 5DFly Photo Design Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fotoğraf Düzenleme Programı 5DFly Photo Design Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 5DFly Photo Design isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

5DFly Photo Design çok fonksiyonlu bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bu program ile fotoğraf albümleri oluşturabilir, resimlerinizden takvimler, tebrik kartları ve doğum günü mesajları yaratabilirsiniz. 5DFly programı ile kolay ve zahmetsizce yüksek kalitede fotoğraflar yaratabilirsiniz. Bu program fotoğraflarınızı sadece birkaç tıklama ile düzenlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca kendi tasarımlarınızı yaratabilir, Flash slideshow yada PowerPoint dosyası biçiminde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

5DFly Photo Design amatör kullanıcılardan profesyonel kullanıcılara kadar herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir fotoğraf düzenleme programıdır. 5DFly programı ile fotoğrafınıza çerçeveler ekleyebilir, gölgeler yaratabilir, renk ayarları yapabilir, renk değişimleri düzenleyebilir ve daha birçok efekt ekleyebilirsiniz.

Özellikler: 

Otomatik fotoğraf temaları; Sadece birkaç tıklama ile onlarca fotoğraf temasıyla resimlerinizi düzenleyebilirsinizKolay kullanım; Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu program ile fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilir, resim efektleri ekleyebilirsinizYüksek çözünürlük; Program ile çok yüksek kalitede fotoğraflar yaratabilirsinizProgram ile birçok temayı internet sitesinden indirebilir ve kullanabilirsinizFotoğraf düzenleme yöneticisi; Fotoğraflarınızı ve projelerinizi çok daha etkin bir biçimde düzenleyebilirsinizOluşturduğunuz ve düzenlediğiniz fotoğraflarınızı temalarla süsleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz  

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver