Formspring.me iPhone,iPad ve iPod Touch Uygulaması Ücretsiz İndir Formspring Mobil Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Formspring.me iPhone,iPad ve iPod Touch Uygulaması Formspring Mobil Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Formspring Mobil isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Formspring.me sitesi sosyal ağ olarak nitelendirdiğimiz mecralar arasında yer alıyor. Ancak diğer sosyal ağlardan farklı olarak soru sorma ve cevap alma üzerine kurulmuş bir sistemi var. Üyeler soru sorarak tanışıp kaynaşırken isim belirtmeden de soru sormak mümkün. Formspring Mobil ise iOS kullanıcıları için geliştirilmiş bir uygulama ve bu uygulama üzerinden sosyal ağ üyeleri ile ve arkadaşlarınızla sorular sorarak iletişime geçebiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde Formspring.me üzerinden kolayca iletişime geçebilir, sorular sorabilir ve cevaplar alabilirsiniz. Uygulama sayesinde sorularınıza resimlerde ekleyebilirsiniz. Son gelen güncelleme ile uygulama farklı ikonlara ve gülümseme seçeneklerine de kavuşmuş oldu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver