Format Dönüştürme ve Kopya Koruması Kaldırma Programı Ücretsiz İndir Tunebite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Format Dönüştürme ve Kopya Koruması Kaldırma Programı Tunebite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tunebite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tunebite online ses ve video kaydetmenizi, format dönüştürmenizi ve kopya korumasını kaldırmanızı sağlayan etkili bir programdır.  Pek çok özelliği biraraya toplayan programla birden fazla  program kullanmanıza gerek kalmayacak.Program bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılan tüm formatları desteklemektedir. Ses dosyaları, flash klipler ve film dosyalarıyla yaşadığınız tüm format problemlerini aşmanızı  sağlayan program güvenilir bir ses ve video format dönüştürücüsüdür. Tunebite aynı zamanda bir web recorder olarak da görev yapar. Bu sayede internet üzerinde online yayınlanan videoları ve sesleri kayıt edebilirsiniz. MySpace, Imeem ve Last.fm gibi portallarda dinlediğiniz şarkıları online kayıtlayabilirsiniz. Albüm adı, resmi, şarkı sözleri, ID3 tagları gibi özellikler de program tarafından biraraya getirilir. Kopyalama koruması olan dosyalar yeniden kayıtlama yöntemiyle yüksek kalitede kaydedilir. Ürün kopya korumasını kaldırarak yüksek kalitede dosyaların kayıt edilmesini sağlar.  Tunebite ayarlama ve işlemleri kolay yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu yapısıyla programın kavranması ve kullanımı kolaydır. Program premium veya platinum sürümlerine yükseltilerek tüm özellikleri açık hale getirilebilir.

ÖNEMLİ! Programın ücretsiz sürümünde sadece bazı özellikler çalışmaktadır. Programın tüm özelliklerinin çalışması için Platinum sürüme yükseltilmesi gerekmektedir. Ücretsiz sürüm MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC ve WMA formatlarını desteklemektedir. YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinden videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sürümle Youtube üzerindeki kliplerden müzikleri de MP3 formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Programa aktarılabilen ses formatları – input (Tunebite Premium and Platinum)WMA (DRM kopya korumalı)     M4P M4B (DRM kopya korumalı)     MP3 MP2     WMA WMA Pro     OGG (Vorbis)     AAC MPEG-4 AAC     WAV     FLAC     AIFF (Apple)     AC3 (Dolby Digital)     AU (Sun Microsystems)Programla dönüştürülen ses formatları – outputMP3WMA WMA ProOGG (Vorbis)WMPEG-4 AACWAVUyarlanabilir diğer ses formatlarıPrograma aktarılabilen video formatları (Tunebite Platinum)WMV (DRM kopya korumalı)     M4V (DRM kopya korumalı)     WMV (wmv7 / wmv9)     M4V MP4 (mpeg 4)     AVI     XVID DIVX 3ivx     MPEG MPG (mpeg 1 + 2)     MOV (Quick time)     FLV (Flash Video)     DV (Digital Video)     H.264     Programla dönüştürlebilen video formatları:WMV (wmv7 / wmv9)MP4 (mpeg 4)AVIXVID3GPUyarlanabilir diğer video formatları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver