Font Aracı Ücretsiz İndir Suitcase for Windows 11 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Font Aracı Suitcase for Windows 11 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Suitcase for Windows 11 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Suitcase for Windows sizlere masaüstünüzde veya sizinle aynı çalışma grubunda bulunan Windows kullanıcıları için font yönetimi yapabilmenizi sağlıyor. Akıllı otomatik-aktivasyon (Font-Sense) pluginleriyle en popüler uygulamalarda destek veriyor ve güvenli bir font deposu oluşturmanız konusunda sizlere yardımcı oluyor. Gereksiz ve çift olan fontları kendi tanımlayabilen ve bunları eliyen program ile bilgisayarnızdaki fontların en öz halinde listelenmesi ve depolanmasını sağlamak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

 

Kolay Kullanımlı Arayüz Suitcase’in ana font penceresi sizlere tüm yönetimsel özellikleri tek parmak hareketiyle yapabiliceğiniz kadar kolay ve basit bir şekilde önünüze sunuyor. Gruplama, ön izleme ve fontları aktif etme menüleriyle en çok kullanıcağınız tüm işlemler ana pencerede herzaman karşınızda olucak.

Font Setleriyle Organize OlunSadece gereksinim duyduğunuz fontları hızlı bir şekilde ulaşmak için font setleri içinde onları organize ederek aktif edin. Setlerinizi iş, müşteri, uygulama veya istediğiniz herhangi başka bir sınıflandırma ile gruplandırabilirsiniz. Bir kere yarattıktan sonra, set içindeki tüm fontlar kolaylıkla tek bir tıklama ile aktif veya pasif duruma getirilebilir.

 

Font Önizlemeleri Suitcase’in font önizlemeleri size fontları yükleyip aktif etmeden sisteminize giriş yapmadan görmenize yardımcı oluyor. Bu sayede gereksiz fazla yüklemeyi önlemiş oluyorsunuz. Fontları birçok farklı yol ile önizleme yapabilirsiniz. QuickType™, Waterfall, ABC 123 veya Paragraf.

Son olarak Endistrüyel-Gün Windows clienti, otomatik font aktivasyonu özelliği ve Vista desteği ile karşımıza çıkan bu yazılım. Tek başınıza veya bir çalışma grubu ile beraber font yönetiminizi sağlamanızda yardımcı olucak profesyonel programların en iyilerinden biri.

Şuanki Versiyon: 11

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver