Fonksiyon Grafiği Çizme Programı Ücretsiz İndir Graph Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fonksiyon Grafiği Çizme Programı Graph Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Graph isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Graph 2
 • Bilgisayarınızda artık Graph programı ile kordinat sisteminde matematiksel fonksiyonların grafiklerini rahatlıkla çizebileceksiniz. Farklı renklendirme seçenekleri ve çizgi stilleri ile fonksiyon grafiklerini detaylı bir şekilde belirleyebileceğiniz ve hazırlayabileceğiniz bu açık kaynak ücretsiz uygulama standart fonksiyonlar, parametre fonksiyonlar ve kutupsal fonksiyonların tümüne destek sağlıyor.

  Fonksiyonlar üzerindeki değerleri belirlenen bir noktada yada fare ile grafik üzerinde takip ederek görebildiğiniz bu eğitimsel araç fonksiyonlara gölgelendirme eklemenize, kordinat sistemine nokta serileri eklemenize olanak sağlıyor.

  Hazırladığınız kordinat sistemleri ve üzerindeki her şey ile birlikte program üzerinden resim olarak kayıt alabiliyorsunuz. Aynı zaman bu resmi başka bir programa kopyalamakta mümkün. Daha birçok ek özellik bulabileceğiniz Graph basit yapısı ve sade görünümüne rağmen matematiksel fonksiyon grafiği alanında sunduğu özellikler ve seçeneklerle tam bir çözüm aracı.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver