FLV Oynatıcı Ücretsiz İndir FLV Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FLV Oynatıcı FLV Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FLV Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FLV Player ile günümüzde oldukça popülerleşen Google Video, YouTube gibi video sitelerinden indirdiğiniz veya elinizdeki diğer flash videoları yani flv dosyalarını bu ücretsiz özel araç ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.Basit yapısı ile en popüler flv oynatıcı programlardan biri olan FLV Player’ı kurduktan sonra .flv uzantılı dosyalara direkt çift tıklayarakdosyaları açarabilir videoları izleyebilirsiniz.

Program Kısayol Tuşları:

[TAB] – Tüm arayüz elemanlarını gizle/göster (Video her türlü görünür ve taşınabilir)
[SPACE] – Oynat/Duraklat
[CTRL-.] – 50% Zoom
[CTRL-1] – 100% Zoom
[CTRL-2] – 200% Zoom
[CTRL-ENTER] – Tam Ekran Modu
[ESC] – Tam Ekran Modundan Çıkış
[CTRL-O] – Dosya Aç
[CTRL-I] – Bilgi Göster (Meta veri bilgilerini görme)
[CTRL-V] – URL Yapıştır
[CTRL-W] – Pencereyi Kapat
[SOL YÖN TUŞU] – 5 Saniye Geriye Atla
[SAĞ YÖN TUŞU] – 5 Saniye İleriye Atla

Sürüm 2.0.25 ile birlikte programa “Video Only” (Sadece Video) özelliği eklenmiş bulunuyor. Böylece [TAB] tuşuna bastığınızda oynatıcıdaki tüm elemanlar gizleniyor ve sadece video görüntüsü ekranınızda kalıyor. Ayrıca yön tuşlarıda artık işlevsel duruma getirilmiş durumda. FLV Player’da bir flash video izlerken yukarı ve aşağı ok tuşları ile ses kontrolü yapabilir, sağ ve sol ok tuşları ilede videoda atlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver