Flv Formatından AVI/MPEG/WMV Formatlarına Dönüştürme Ücretsiz İndir Freez Flv to AVI/MPEG/WMV Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Flv Formatından AVI/MPEG/WMV Formatlarına Dönüştürme Freez Flv to AVI/MPEG/WMV Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Freez Flv to AVI/MPEG/WMV Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Flv to AVI/MPEG/WMV Converter ile YouTube, Google Video, Veoh gibi streaming video servislerindeki videoları bilgisayarımıza indirmek artık çok kolay.

Video sitelerinden indirdiğiniz videoları sonradan başka bir yerde kullanmak amacı ile Mpg yada Avi’ye çevirmek zorunda kaldığınızda bu ücretsiz, hızlı ve basit program en büyük yardımcınız olacak.

Kullanımını kısaca özetleyecek olursak;

Programı kurduktan sonra gelen pencerede sol üstten Add Files butonuna tıklayıp çevirmek, istediğiniz FLV dosyasını seçebilirsiniz.Dilerseniz Settings kısmından ayarları yapıp aynı pencereden AVI, MPG yada WMV formatlarından herhangi birini seçip,En alt sağda bulunan START butonuna tıklayın.Dönüştürme işlemini gerçekleştirerek, bilgisayarınıza kaydedecektir.

Not: Kayıt yeri uzantısını değiştirmesseniz; C:videooutput klasörüne kayıt yapmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver