Flash Çevirici Ücretsiz İndir iSpring Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Flash Çevirici iSpring Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iSpring Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olan iSpring ile PowerPoint sunularınızın içerik, görsel parametreleri ve animasyonlarını bozmadan web-dostu flash dosyalara çevirebilirsiniz. PowerPoint ile tümleşik olarak çalışarak sunularınızı hızlı ve kolay şekilde flash dosyalarına çevirebilirsiniz.iSpring sunularınızı birkaç saniyede flash filimine dönüştürebilir. iSpring standart PowerPoint dosyalarını yüksek kaliteli Flash filmleri oluşturur. Ve gelişmiş PowerPoint 2000/XP/2003/2007 özelliklerinin çoğunu destekler.180 ‘ den fazla PowerPoint animasyon efekleriTüm PowerPoint slayt geçişleri Köprüler ve işlem düğmeleri Animasyonlar ve Slayt Üstatlığı üzerinde köprüler Tek bir tıklama ile dönüşüm Yerleşik ses ve video klipleri Ve Flash oynatıcıya sahiptir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver