Flash Albüm Hazırlayıcı Ücretsiz İndir Flash Album Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Flash Albüm Hazırlayıcı Flash Album Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flash Album Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Flash Album Creator slayt hazırlama programıdır. Bir grup resminizi flash bir slayt animasyonunun içine koyabilmenize olanak tanıyan bu program ile artık aileniz ile veya arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları tek bir flash dosyası şeklinde slayt gösterisinde sunabileceksiniz. Ayrıca iş resimlerini de bu program ile güzel bir slayt gösterisi ile toplantılarda sunabilirsiniz. İster Flash olarak isterseniz de exe olarak kaydedebileceğiniz albümlerinizi istediğiniz her bilgisayarda çalıştırabileceksiniz. Ayrıca slayt animasyonlara müzik veya arkaplan da ekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha göze hoş gelen slayt şovlar hazırlayabileceksiniz.

İsterseniz internet sitenizde isterseniz de email adreslerine göndererek paylaşabileceğiniz albümlerinizi isterseniz de CD’lere koyarak istediğiniz yerde açabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver