Fırın Sektörü Yazılımı Ücretsiz İndir FırınPro – Fırın Otomasyon Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fırın Sektörü Yazılımı FırınPro – Fırın Otomasyon Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FırınPro – Fırın Otomasyon Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her müşteri için ayrı fiyat (iskonto) tanımlanabilir. Bütün müşterileriniz için topluca veya ayrı  ayrı aylık rapor. Otomatik dağıtım listesi dökümü. Arabanın veya tezgahın teslim etmesi gereken parayı bılur, açığını takip eder.

Kasanın, arabaların ve tezgahın masrafları ve gelirleri raporlanabilir. Bütün ürünler için çok kolay tezgah hesabı yapılabilir. Arabaların ve tezgahın teslimatlarını kasa hesabında toplar ve günlük devreder. Muhabecilere yönelik fatura, irsaliye ve KDV raporu. Çok kolay toplu irsaliye ve fatura basımı. Malzeme, üretim reçetesi ve imalat. Kesilmiş irsaliyeleri farklı periyotlarla faturalaştırma imkanı. (1-10, 11-20, 21-30, 31 veya 1-8, 9-15, 16-23, 24-31) Farklı KDV’lerin aynı faturada basımı. Basılan fatura ve irsaliyelerdeki kullanıcı kaynaklı hataların kolaylıkla düzeltilebilmesi ve tekrar basılabilmesi. Grafik ortamında satış analizleri.  Cari kartta her müşteriye özel fiyat tanımlayabilme imkanı. Çok kullanışlı personel ve çek/senet modülleri. Sınırsız şirket oluşturabilme imkanı.  FırınPro 3000, fırıncıların gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Günlük satışların takibinden masraf ve diğer gelir kayıtlarına, personel maaş hesabından çek/senet takibine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var. Otomatik üretim yeteneği ile malzeme takibini yapar. Birim üretim maliyetlerini bulup istediğiniz karı elde etmeniz için üretmeniz gereken minimum ekmek miktarını hesaplar. Personel avans ve maaş ödemeleri dahil tüm tahsilat ve ödemeleri kasaya işler. Satış grafiklerinden ayrıntılı müşteri hesap ekstrelerine, masraf ve kasa raporlarından araba açıklarına kadar her şey elinizin altında. Toplu irsaliye ve fatura kesmek artık çok kolay. Her faturaya sınırsız sayıda irsaliye bağlayabilirsiniz. Kesilmiş irsaliyeler 8 veya 10 günlük periyotlarla otomatik olarak faturalaştırılır ve basılır.

Geçmiş tarihlerde her türlü düzeltme değişikliği yapabilirsiniz. Program tüm verileri otomatik olarak güncelleyecektir. Günlük olarak verileri otomatik yedekler. Vadesi gelen çek/senetleri hatırlatır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver