Firefox Twitter Eklentisi Ücretsiz İndir Echofon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Twitter Eklentisi Echofon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Echofon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki adı Twitterfox olan Echofon yeni geliştirmeler ve yeni ismiyle yola devam ediyor. Twitter kullanıcılarına özel bir Firefox eklentisi sunan Echofon ile Twitter bağlantılarınızı tarayıcı üzerinden pop-up penceresinden gerçek zamanlı olarak takip edebileceksiniz.Hem Firefox kullanan hem de Twitter’da “tweet”lemeyi seven kullanıcılara özel bir eklenti olan Echofon, tarayıcınız açıkken takip ettiğiniz kişilerin mesajlarına hemen ulaşmanızı sağlıyor. Tarayıcınıza küçük bir ikon yerleştiren eklenti sizi uyarmanın yanında bu küçük alandan Twitter profilinizi güncellemenizi de sağlıyor. Echofon iPhone ile senkronize olarak tarayıcıdan görüntülemediğiniz yeni ‘tweetler’i telefonunuza gönderebilir.Özellikleri:Tarayıcıya okunmayan mesaj sayacı ekler.Firefox üzerinden gerçek zamanlı takip sağlar.Birden fazla Twitter hesabı entegre edilebilir.Temel Twitter özelliklerini tarayıcınız üzerinden kullanmanızı sağlar.Sesli uyarı ile sizi uyarır.Farklı renk seçenekleri sunar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver