Firefox Sunucu Bilgileri Eklentisi Ücretsiz İndir Flagfox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Sunucu Bilgileri Eklentisi Flagfox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flagfox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Flagfox, Firefox tarayıcınız üzerinde ziyaret web sitelerinin fiziksel konumlarını bir bayrak simgesiyle gösteren başarılı bir eklentidir. Ziyaret ettiğiniz sitelerin hangi ülke sunucularında bulunduğunu görmeniz açısından yararlı bir eklentidir. Aynı zamanda ziyaret ettiğiniz web sitesinin IP adresini de gösteren bu eklenti ile Geotolol aracı ile harita üzerinden sitenin sunucularının bulunduğu bölgeyi de görebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken eklentiyi kurduktan sonra, gezdiğiniz siteyle ilgili bilgi almak istediğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunda beliren bayrak simgesine tıklamak. Bayrak simgesine tıkladıktan sonra, gezdiğiniz web sitesi hakkında ayrıntılı bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Flagfox özellikle web geliştiricilerin kullanmaları gereken bir eklenti diyebilirim.

Özellikler:

Site güvenliği ve diğer kötü amaçlı yazılım kontrolü
Benzer sitelere ve incelemelere ulaşma
Kendi dilinize otomatik çeviri
SEO ve web geliştirme araştırması
Pings ya da Traceroutes gibi tanılamalar
Whois ve DNS bilgileri
Sayfa kodu doğrulama
Hızlı URL kısaltması
Sunucunun IP adresini ve diğer bilgilerini kopyalama

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver