Firefox Şifre Yönetim Eklentisi Ücretsiz İndir Saved Password Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Şifre Yönetim Eklentisi Saved Password Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Saved Password Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Saved Password Editor, web üzerinde gezdiğiniz internet sitelerinde giriş formlarında kullandığınız; kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yönetmek amacıyla tasarlanmış başarılı bir Firefox eklentisidir.

Eklenti sayesinde istediğiniz web sitelere ait formlar için gerekli düzenlemeleri yaparak, tekrar tekrar kullanıcı ve şifre bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Ayrıca farklı siteler için kullandığınız tüm şifreleri bir arada görebilir ve istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Firefox internet tarayıcısını kullanıyor ve şifre hatırlama derdine bir son vermeyi düşünüyorsanız, Saved Password Editor tam ihtiyacınız olan araç olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver