Firefox Sekmelerini 3. Boyuta Taşıyın Ücretsiz İndir FoxTab Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Sekmelerini 3. Boyuta Taşıyın FoxTab Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FoxTab isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FoxTab Firefox kullanıcılarının son dönemde en çok beğendiği en yeni eklentilerden. Tarayıcınızdaki sekmeleri çok eğlenceli bir şekilde gruplandırmanızı sağlayan eklenti 3 boyutlu bir görünümle kullanıcıları karşılıyor. 6 farklı dizayn arasından seçim yapabildiğiniz FoxTab, sekmelerin arkasına duvar kağıdı atamanıza da olanak sağlıyor. En sevdiğiniz sitelerin olduğu sekmeler, yeni kapatılan sekmelerdeki siteler ya da kişisel öncelikleriniz veya beğenilerinizle belirlediğiniz seçenekler ayrı ayrı kategorilendirilerek daha hızlı ve farklı bir web deneyimi için sizi bekliyor. FoxTab ile sekmeleri mouse veya klavye ile kolaylıkla yönetebiliyorsunuz. Bir galeri görüntüsünde karşınıza çıkan siteler erişimi hızlandırıyor. Temalar kendi kişisel zevkinize göre düzenlendikten sonra klavye kısayollarıyla erişiminiz kolaylaşıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver