Firefox İndirme Yöneticisi Eklentisi Ücretsiz İndir DownThemAll! Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox İndirme Yöneticisi Eklentisi DownThemAll! Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DownThemAll! isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir web sayfasını tüm görsel ve linkleriyle indirmenizi sağlayan DownThemAll! Firefox tarayıcınızla sorunsuz çalışan bir eklenti. Tek tıklamayla yüksek hacimli dosyaları bile kısa sürede indirecek uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Eklentiyle geniş bir filtreleme yapabiliyorsunuz. Kişisel filtrelemelerinize uygun herşey otomatik olarak siz internette gezerken indiriliyor. Belirlenen kriterler tıklamanıza ihtiyaç duymadan indirmenizin başlamasını sağlıyor.   DownThemAll! indirme hızında da belirgin bir iyileşme sağlıyor. Eskiye oranla %400‘lere kadar çıkan indirme hızlarını yakalamk mümkün. İndirme sırasında belirli sayıda dosya için sınırlamalarda koyulabiliyor. Bunun dışında indirme işlemine ara vererek istediğiniz zaman devam etmeniz de mümkün. Eklenti otomatik isimlendirme özelliğiyle dosyaları indirme işlemleri sırasında isteğinize göre yeniden adlandırıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver