Firefox İçin RSS Takip Eklentisi Ücretsiz İndir RSS Ticker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox İçin RSS Takip Eklentisi RSS Ticker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RSS Ticker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RSS Ticker, Yer imleri menünüzde abone olduğunuz websitelerini takip ederek son gelişmeleri size bir menü çubuğunda haber şeridi olarak gösterir. Bu şeridi görebilmeniz için üst menüye bir adet ikon hazır olarak gelmektedir. Tüm ayarları bu ikon aracılığı ile yapabilmektesiniz. Haber şeridinin hızı, gösterilecek haberlerin türleri gibi bir çok seçeneği içinde barındırmaktadır. Şerit üzerinde ise seçtiğiniz başlığın üzerine geldiğinizde yazının detayları çıkarken, sağ tıklama yaptığınızda karşınıza gelişmiş bir seçenek menüsü çıkmaktadır.

RSS Ticker, RSS 2.0,1.0,0.9x protokollerini desteklemektedir. Tüm siteleri tek tek yer imlerinize atmanıza gerek yok. digg.com benzeri sitelere yönlendirerek tek bir rss adresinden tüm takip ettiğiniz websitelerine ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver