Firefox İçin Hatırlatıcı Eklentisi Ücretsiz İndir ReminderFox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox İçin Hatırlatıcı Eklentisi ReminderFox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ReminderFox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gün içindeki koşuşturmaca içinde doğumgünü, yıldönümü gibi özel günler, alışverişte alınması gerekenler, mutlaka katılınması gereken etkinlikler unutulabilir. Eğer bu durum içinden çıkılmaz bir hal aldıysa RemindeFox‘tan yardım alma vaktiniz gelmiş demektir.  Yapacaklarınızı, hatırlamanız gerekenleri küçük bir eklentiyle yönetmek için ReminderFox’u kullanabilirsiniz. Firefox kullanıcıları için geliştirilen eklenti önemli her detayı hatırlamanızı sağlıyor. Hatırlatıcı olarak ayrı bir program kullanmadan önemli tarihleri ve yapılacaklar listesini hazırlayabiliyorsunuz. Önemli detayları atlamamak için alarm kurarak ReminderFox’un sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Firefox’un en popüler olan eklentilerinden olan ReminderFox Firefox, Thunderbird ve SeaMonkey ile uyumlu çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver