Firefox İçin Gmail Depo Eklentisi Ücretsiz İndir Gspace Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox İçin Gmail Depo Eklentisi Gspace Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gspace isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gmail Space, Firefox internet tarayıcısı için geliştirilmiş bir eklentidir. Gmail hesabınızı internet tarayıcısı üzerinden bir sanal depo olarak kullanmanıza olanak tanıyan bu küçük eklenti sayesinde artık eposta hesabınızın 2 GB’lık depo bölümü sizin için küçük bir arşiv niteliğinde olacak. Sunduğu kolay kullanım imkanı ile de oldukça rahat kullanım sağlıyor. Gdrive üzerinden depoladığınız müzikleri dinleyebilir veya fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdan Gmail hesabınıza transfer ettiğiniz dosyalara online bağlantı kurabileceğiniz her cihazdan ulaşabileceksiniz.

 

Önemli! Programı indirdikten sonra inen .xpi uzantlı dosyayı Firefox ile çalıştırdığınızda eklenti Firefox internet tarayıcınıza kurulacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver