Firefox İçin Ekran Kaydetme Eklentisi Ücretsiz İndir Capture Fox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox İçin Ekran Kaydetme Eklentisi Capture Fox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Capture Fox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran kaydetme işlemlerinde kullanmak için geliştirilen Capture Fox, Mozilla Firefox tarayıcınızla beraber çalışan kullanışlı bir eklenti. Eklenti ekranınızı kaydederken sesinizi kaydetmenizi de sağlıyor. Böylece özellikle tanıtım ve bilgilendirme işlemleri için ekranınız üzerinden pratik videolar hazırlamanızı sağlıyor. Eklentinin en önemli dezavantajı 5 fps‘ye kadar video kaydetme seçeneği sunması. Capture Fox’un basit ve Türkçe arayüzünde ayarları kişiselleştirebilirsiniz. Video kalitesi, kayıt alanı, ses kaydı seçenekleri dışında codec ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Eklenti ekran kaydınızı avi formatında veriyor.

Eğer ekran kaydı için çok kapsamlı programlara ayıracak yeriniz yoksa, tarayıcınızdan hızlıca ulaşabileceğiniz Capture Fox pratik videolar hazırlamanıza yardımcı olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver