Firefox Google Kişiselleştirme Eklentisi Ücretsiz İndir CustomizeGoogle Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Google Kişiselleştirme Eklentisi CustomizeGoogle Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CustomizeGoogle isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CustomizeGoogle, Google arama sonuçlarına özel bilgi ekleyerek (Yahoo, Ask, MSN vs. bağlantıları) ve istenmeyen bilgileri silerek (reklamlar ve spam) geliştiren Firefox eklentisidir.Tüm seçenekler isteğe bağlı olarak uygulanabilir ve değiştirilebilir.Genel Özellikler:

Yazarken arama özelliği (aranacak kelimeyi girmeye başladığınızda arama işlemi başlar)Diğer arama sitelerine bağlantı eklerGoogle resim dosyalarındaki bağlantılar tekrar düzenlenirGoogle yazdırma özelliğindeki kopyalama sınırlandırmalarını silerGüvenli Gmail, https protokoluna geçebilirReklamları kaldırırGoogle kullanıcı kimliğinizi gizlerArama sonuçlarına sonuç sayacı eklerArama sonuçlarını istenmezen posta üreten sayfalardan korurBağlantıları WayBack makinasına (web sayfalarının geçmişini tutar) eklerTıklama sayacını kaldırır

Önemli! Programı indirdikten sonra inen .xpi uzantlı dosyayı Firefox ile çalıştırdığınızda eklenti Firefox internet tarayıcınıza kurulacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver