Firefox Google Araç Çubuğu Eklentisi Ücretsiz İndir Firefox Google Toolbar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Google Araç Çubuğu Eklentisi Firefox Google Toolbar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Firefox Google Toolbar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Toolbar’ın Firefox için geliştirilmiş versiyonu olan bu eklenti ile en hızlı ve en pratik Google aramalarını gerçekleştirebileceksiniz. Gmail hesabınız ile de kullanabildiğiniz Google araç çubuğu size e-posta servisine kolay bir şekilde erişebilme imkanı sağlıyor.

Google’ın blog, takvim gibi diğer servis ve özelliklerini de araç çubuğu üzerinden kullanabildiğiniz gibi otomatik form doldurma, favoriler, yazım denetimi, metin çevirisi gibi seçeneklere de sahip olacaksınız.

Ayrıca Google’ın web sitelerine verdiği puanlama olan PageRank özelliği de etkinleştirdiğiniz takdirde dolaştığınız sitelere ait PR değerlerini anlık olarak size gösterir.

Önemli! Programı indirdikten sonra inen .xpi uzantlı dosyayı Firefox ile çalıştırdığınızda eklenti Firefox internet tarayıcınıza kurulacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver