Firefox Flash Video İndirme Eklentisi Ücretsiz İndir Flash Video Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Flash Video İndirme Eklentisi Flash Video Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flash Video Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox tarayıcınız yardımıyla tüm flash videoları indirmenizi sağlayan pratik bir eklenti. FLV ve MP4 formatlarında olan tüm videoları bilgisayarınıza indirebilen Flash Video Downloader‘ın kullanımı oldukça kolay. Youtube, Facebook, Dailymotion, Vimeo, Break, Metacafe gibi ilk etapta aklınıza gelecek popüler tüm video sitelerini destekleyen eklentiyi Firefox tarayıcınıza kurduktan sonra adres çubuğunun yanında bir indirme ikonu belirecek. Şeffaf olan bu ikon maviye döndüğünde indirilebilecek bir video bulduğu anlamına gelir. Eklenti bulduğu videoları istenilen çözünürlükte indirebilir. FLV, MP3, MP4, AVI gibi pek çok format için destek sunan Flash Video Downloader ile flash tabanlı oyun ve uygulamaları da indirebilirsiniz.

Eklenti videoların alt bölümüne de kendi download butonunu yerleştiriyor. Bu alandan daha fazla seçeneğe ulaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver