Firefox Canlı Skor ve Fikstür Takip Eklentisi Ücretsiz İndir FootieFox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firefox Canlı Skor ve Fikstür Takip Eklentisi FootieFox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FootieFox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox tarayıcınıza eklediğiniz bir eklentiyle hem Türk hem de yabancı pek çok ligi canlı canlı takip etmek isterseniz FootieFox tam size göre.

Tarayıcınız üzerinde seçtiğiniz ligin fikstür ve skor bilgilerini gösteren eklentiyle maçla ilgili detaylı bilgilere erişmek te mümkün. Ancak bu bilgiler Türkiye’de eklentinin yerel bir partneri bulunmaması sebebiyle Almanca Kicker Online web sitesinden takip edilebiliyor. Eklenti içerisinde lokal partner önerebileceğiniz bir alan bulunmakta buradan eklenti üreticilerine öneride bulunarak haberleri takip ettiğiniz siteyle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.FootieFox ile Türkiye Süper Ligi, Türkiye Birinci Ligi, Türkiye Kupası dışında yurtdışındaki hemen hemen aklınıza gelebilecek her türlü lig takip ediliyor. Eklenti içerisinde gerekli ayarlamaları yaparak takip etmek istediğiniz ligleri eklemek ve canlı skorları tarayıcınız üzerinden takip etmek sizin elinizde.

Not: Eklentiyi yüklerken Firefox tarayıcınızın üzerinde çıkan sarı uyarı çubuğundan “izin ver”i tıklamalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver