Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Zararları!

Son Arananlar:çıpla kadın fotoğraflar, araba yıkama şampuanı, fırçasız araba yıkama şampuanı,araba fırçasız yıkama ilacı, fırçasız oto yıkama zarar, fırcasız yıkama, güneş altında araba yıkanır mı,köpük yıkama kırmızı, oto detarjanla yıkanırmı, oto fırçasız yıkama k, oto sampuan asil yapilir, oto şampuanı cilalı zararları, oto yikama hileleri, oto yıkama sıvısı

Fırçasız Oto Yıkama Zararları

Sponsorlu Bağlantılar

Araba Yıkanırken Yapılmaması Gerekenler!
– Aracınızı asla fırçasız yıkama adı altında yapılan yıkama işlemini uygulatmayınız. Bu yıkama yöntemindeki köpük içerisinde kuvvetli asit bulunmaktadır. Her yıkamada arabanın cilasını azaltır son olarak boyaya zarar vermeye başlar.

Dünyaca ünlü firmaların fırçasız yıkama adı altında hiçbir ürünü yoktur.

Basınçlı makine detarjanlarının amacı aracı fırçasız temizlemek değildir. Köpük atma aparatı araca köpüğü yayıp sünger yardımıyla yıkanması içindir. Ardından su aparatı ile araç temizlenir.

Sponsorlar

– Aracınızı yıkatırken yüksek basınçlı yıkama makinelerini kullanan yıkamacıları uyarınız. Standartların üzerindeki basınçla yıkama yapılması arabanızın ses yalıtımı, tekerleklerde çatlaklar, kesikler, boyada incelmeye neden olmaktadır. Yıkama yapan kişiyi basınç tabancasını uzaktan tutması konusunda mutlaka uyarınız.

Arabanızı Nasıl Yıkamalısınız?
Arabayı yıkamadan önce tamamına su tutarak kirlerin yumuşamasını sağlayınız. Hemen ardından bir kovaya bir miktar su doldurun ve bir miktar cilasız oto şampuanı ekleyin. Oto yıkamak için üretilmiş yumuşak bir süngeri kovadaki suya daldırın ve aracınıza dairesel hareketlerle, ara ara suya sokarak uygulayın. Aracı parça parça yıkayın. Önce tavan, sonra camlar, sonra kaput, bagaj, çamurluk, tekerlek yıkanmalıdır. Kısacası araç yukarıdan aşağıya doğru yıkanmalıdır. Güneş altında yıkanıyorsa, süngerle yıkanan yerin kurumaması için hemen su tutulmalıdır. Aracın tamamına su tutarak şampuandan arınmasını sağlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver