Film indirme programı, internetten full filmler ve video indirme programları

Etiketler: video indirme programı film indirme internetten film film indirici film indirme programı tamindir film indirme programı indir gezginler film indirme programı download film indirme programı türkçe indir hd film indir hd film indirme programı

İnternetten Film indirme Programı 3.1.0.2 

Sponsorlu Bağlantılar

Video Indirme Programı YouTube, Google, Facebook, Vimeo gibi video sitelerinden video indirmenizi sağlayanFreemake Video Downloader HD desteği ve format dönüştürme özellikleri sayesinde kullanılabilecek iyi bir program.

Video Indirme Programı YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video sitelerdende toplam (10,000+ siteden)  video indirebilirsiniz.

Freemake Video Downloader HD ve 4K video formatlarını indirebilen Freemake Video Downloader 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240p desteğiyle ücretli video indirme programları kadar iyi bir program olduğunu kanıtlıyor.
İnternetten Film indirme Programı FLV, MP4, 3GP formatlarındaki videoları sitelerden orjinal formatlarında indirebilir veya AVI formatına dönüştürebilirsiniz.

Videonun sadece sesini kaydetmeyi tercih edenler için MP3 kaydetme seçeneğide bulunuyor.

Freemake Video Downloader Facebook ve YouTube’da bulunan özel videoları indirebilir bunun için giriş yapabilmek için özel bir alanıda var. Böylece hesap bilgileriyle giriş yapılarak özel videolarda indirilebiliyor.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Torrent dosyaları ile hızlı film indirme ve bunun için gereken programlar, kaynaklar

uTorrent – Torrent Dosya İndirici Program

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini burayatıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3’ün Yeni Özellikleri:

  • Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.
  • uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.
  • Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.

Bu programa benzer diğer programları En İyi ve Hızlı Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

  • Torrent Arama: uTorrent’in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz.
  • Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz özellik sayesinde dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak anında paylaşım linkini alabiliyorsunuz.
indir.png (426×83)
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver