Filigran Ekleme Programı Ücretsiz İndir DropWatermark Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Filigran Ekleme Programı DropWatermark Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DropWatermark isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendinize ait özel resimlerinizi kopyalama, dağıtım v.b. durumlara karşı korumak için, daha da önemlisi o resmin size ait bir çalışma olduğunu belirtmek için, program sayesinde resimlerinize kolayca tanıtım veya düz metin yazılar ekleyebilirsiniz.

Koyu, saydam, yatık ve daha birçok şekilde olmak üzere ekleyebileceğiniz filigranlar sayesinde resmin esas yaratıcısı ve kaynağı belli olacaktır. Böylece kopyalanmalara karşı bir nevi kalkan görevi görmüş olacak, resim diğer kaynak ve ortamlarda yayımlansa dahi yazı veya ambleminiz resminizde kalacaktır.

Ayrıca;

Resime göre filigranı ölçekleyebilir
Aynı resme istediğiniz kadar filigran ekleyebilir
Eklediğiniz metnin saydamlık ve parlaklık oranını ayarlayabilir
Metnin rengini belirleyebilir ve resmi döndürebilirsiniz

Kullanımı son derece kolay bu program sayesinde birkaç dakika içerisinde resimlerinizi isminize kişiselleştirebilir ve kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver