Fazla Yağlar, Yağ Aldırma, Yağ Aldırma Amaliyatı

yağ aldırma operasyonu, yağ aldırmak, ,

Yağ Aldırma Nasıl Olur? Yağ Aldırma Operasyonu

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Yag problemi her bireyin özelliklede kadınların en büyük sorunlarından biridir. Bunlardan kurtulmak için bir çok yola başvurur ve bir çok farlı şeyler denerler. Ancak çoğu iyi sonuç vermez. Yağ aldırma operasyonu bu yüzden artık trend haline gelmiş durumda. Kilo vermek ne yazık ki sorunlu bölgelerde elde etmek istenilen basarıyı göstermiyor. Bu yazmızda yağ aldırma konusuna deyiniyoruz…

 

 

Kalcalarda, baldirlarin ic ve dis kisimlarinda ve karin alti bölgesinde bulunan yag birkintileri hormonlar tarafindan yönlendiriliyor ve ac kalmadiktan sonra bu birkintilerden kurtulmak mümkün olmuyor. Eger siz cerrahi islemlere sicak bakiyorsaniz ac kalmak zorunda degilsiniz.

Yeni bir teknoloji sayesinde vücudun problemli bölgelerinde bulunan fazlaliklari kolaylikla yok etmek mümkün. Bu teknik sayesinde vücutta bulunan yag hücreleri nazikce dokudan aliniyor . Operasyon esnasinda bile vücut hatlarinin düzeldigini görmek mümkün oluyor. Bu teknik ile istenilen sonuc büyük bir olasilikla kisilere sunuluyor.
Ayrica operasyonun yeni teknoloji ile yapilmasi sayesinde operasyon süresi oldukca kisadir. Ve bu sayede hasta ilaclarin etkisinde cok uzun süre kalmak zorunda olmuyor.

Uygulamanin kapali ve hijyenik bir ortamda yapilmasi büyük önem tasiyor. Her operasyon beraberinde bir enfeksiyion riski tasiyor. Bu riski en aza indirgemek icin hijyen konusunda oldukca hassas ve dikkatli olunmasi gerekiyor. Ve tabiki islem önccesinde hastanin saglik durumunun isleme el verisligi oldugu saptanmasi gerekiyor. Her sey yolunda gittigi taktirde islemin hemen sonrasinda olumlu sonuc ile karsilasmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver