Fat Flush Diyeti Nedir-Fat Flush Diyet Listesi Listeleri ile Zayıflama Hakkında Bilgi

Aşağıda Fat Flush Diyeti Nedir-Fat Flush Diyet Listesi Listeleri ile Zayıflama ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fat Flush Diyeti Nedir-Fat Flush Diyet Listesi Listeleri ile Zayıflama
Diyetisyen Ann Louise Gittleman tarafından geliştirilen, Fat Flush diyeti düşük karbonhidrat, kısıtlı kalorili diyeti ile kilo kaybı ve detoksifikasyonu bünyesinde birleştirir. Diyetin arkasındaki teori karaciğerin bir “yağ yakma fırını” olduğu ve gıdaların doğru kombinasyonu ve metabolizma artışı ve yağları verimli bir şekilde yakmak için vücuda özel bir beslenme programının olmasıdır. Ama ilk önce karaciğer ve lenf sistemi optimal işleyişi için detoksifiye olmalıdır. Fat Flush Diyetinin üç aşaması vardır:

1.Aşama: Detoks aşamasıdır. Vücudun su tutma becerisi geliştirilir. Günde 8 bardak kızılcık suyu içilir. Buğday ve süt ürünleri yasaktır. Günlük 1100-1200 kalori alınmalıdır.
2.Aşama: Kilo kaybının devam aşamasıdır. Kalori miktarı ve karbonhidrat alımı yavaşça artırılır. Yeniden beslenmeye eklenir.
3.Aşama: Yaşam tarzı beslenme planı aşamasıdır. Ömür boyu kilo kontrolü için tasarlanmıştır. % 40 karbonhidrat,% 30 protein,% 30 yağ oranı diyette benimser. Sınırlı süt tüketimine izin verilir.

Egzersiz yapmak, günde 20 dakikadan başlanıp 30 dk ve artırılması da flush fat diyetinin önemli bir parçasıdır. Yürüyüş, atlama, vücut geliştirme gerekir. Yağ ayakarak bel, kalça ve uyluk uzamasını sağlayabilir, selülitleri yok edebilir, karaciğeri temizleyebilir, ömür boyu artan enerji ile sağlıklı olur, iyi uyursunuz ve ruh haliniz mükemmel bir hale kavuşur.

1. Aşamada Bir Gün: 2- Haftalık Fat Flush (Yağlardan Kurtulma Diyeti) Programı

Kalkınca

Uzun yaşam kokteyli kahvaltıdan önce:1 bardak limonlu sıcak su.

Kahvaltı

Sebze çeşitleri: Ispanaklı, yeşilbiberli, yeşil soğanlı, maydanozla karıştırılmış 2 yumurta ve 1 bardak ılık su.

Öğle Öncesi Atıştırma

½ büyük greyfurt

Öğle Yemeğinden 20 Dakika Önce

1 bardak ılık su

Öğle

Limonlu ve sarımsaklı 120 gram som balığı, ılık kuşkonmaz, 1 çay kaşağı keten tohumu yağıyla karıştırılmış brokolili karışık yeşil salata ve 2,5 desilitrelik 1 bardak ılık su.

Öğleden Sonra

1 bardak ılık su

Saat 16.00 Atıştırması

1 elma

Akşam Yemeğinden 20 Dakika Önce

1 bardak ılık su

Akşam Yemeği

Bir tutam tarçınla ızgara yapılmış 115 gram kuzu pirzola ve et suyuyla karalâhanada sote edilmiş kuru mantar, biraz karanfille 1 yemek kaşığı keten tohumu yağıyla fırında pişirilmiş balkabağı.

Akşam Yemeğinden Sonra: Uzun Yaşam Kokteyl

Bu Menü Nasıl Uygulanır

Temel menü rehberi olarak bu örneği kullanabilirsiniz. Günlük çeşit için aynı yiyecek gruplarından yiyecek ikame edin. Günlük diyetin yanında, multivitamin ve mineralle dengelenen GLA ek yiyecekleri, yağ yakmayı ve karbonhidratı kontrol edici besinleri içeren kilo verme formülü alın. Unikeyhealth.com’dan veya (800) 888-4353 numaralı telefonda bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Yağ Atma Programında altı çizilen şifalı bitkiler ve baharatların dışında bitki veya baharat kullanmayın.

* Margarin yok
* Alkol yok
* Şeker yok
* Ketentohumu yağı haricinde sıvı yağ veya katı yağ yok
* Fasulye, patates, mısır, yaban havucu, havuç, bezelye, balkabağı veya meşe palamudu veya fındık ezmesi gibi sebzeler, tahıl, ekmek, gevrek veya nişasta yok süt mamulleri yok

Kaynak: ivillage.mynet.com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver