Farklı Cihazlarda Web Tasarım Kontrolü Programı Ücretsiz İndir Adobe Edge Inspect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Farklı Cihazlarda Web Tasarım Kontrolü Programı Adobe Edge Inspect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Edge Inspect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Edge Inspect programı hazırladığınız web tasarımlarının farklı cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını test edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir yazılım. HTML, CSS ve JavaScript denemelerinizi ve değişikliklerinizi kolayca gerçekleştirmenizi ve web sitesi ziyaretçilerinize daha kolay bir şekilde hizmet verebilmenizi sağlıyor.

Aynı anda birden fazla iOS ve Android cihazınızı kablosuz internet bağlantısı üzerinden programa tanıtmanız durumunda bu cihazlarda web sitenizin nasıl görüntülenebileceğini senkronize bir şekilde koordine edebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü almak, yerel sunucuda çalışmak, HTTPS desteği gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran Adobe Edge Inspect kendinden önceki Adobe Shadow’un özelliklerinin üzerine oldukça taş koymuş durumda.

Farklı cihaz ve sistemler için web tasarımları hazırlayan webmasterların denemesi gereken bu program giriş için sadece bir ADOBE ID’sine ihtiyaç duyuyor. Programı kurduktan sonra gerekli yönergeleri yazılımın içerisinde görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver