Fare Hareketleri ile Kısayol Açma Ücretsiz İndir LiveEdge Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fare Hareketleri ile Kısayol Açma LiveEdge Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LiveEdge isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows masaüstünüzün kenar ve köşelerini daha etkin kullanmanıza olanak tanıyan bu küçük uygulama sayesinde sürekli kullandığınız ama masaüstünü kalabalık hale getirmesin diye kısayol oluşturmadığınız uygulamaları belirlediğiniz masaüstü kenar veya köşelerinde tanımlayabilir ve sadece birkaç fare hareketi ile bu uygulamaları bulabilir, açabilirsiniz.

Yazılımı yükledikten sonra sistem çubuğu bölümündeki uygulama simgesine sağ tıklayıp “Settings” bölümünde açılan ekrana istediğiniz kenar ve köşelere açılmasını istediğiniz uygulama isimlerini yazın. Örneğin sağ üst köşeye “Winamp” sağ alt köşeye “Digsby” yazarak bu uygulamalar bilgisayarınızda yüklüyse açabilirsiniz.

Önemli! Uygulama sadece Vista ve 7 işletim sistemlerinde çalışmaktadır ve Microsoft .Net Framework 3.5 gerektirmektedir. TAMindir’den .Net Framework 3.5 indirmek için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver