Fakirizm Nedir Hakkında Bilgi

Fakirizm Nedir

Fakirizm anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Fakirizm Nedir, Fakirizm Ne Anlama Gelir, Fakirizm Ne Demektir, Fakirizm Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Fakirizm ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Fakirizm Anlamı

Hindistan’da kendilerine fakir denilen kimselerin davranışları ve yaşam biçimleri. Hindu dininden doğma fakirizm, ruhu dinginleştirmeyi amaçlar. Fakirler birer tarikat üyesi gibi davranırlar. Ruhun kutsal olduğuna inanırlar ve ruhlarını mutlu kılabilmek amacıyla bedenlerine işkence yaparlar. Fakirlerin kendi bedenlerine yaptıkları işkenceler arasında çiviler üzerinde yatmak, bedene çivi, şiş batırmak ve dile şiş sokmak sayılabilir. Fakirler bedenlerini bu tür işkencelere yıllar süren eğitimle alıştırırlar. Doğaüstü güçleri olduğunu iddia eerler. Kaskatı kesilme, nesneleri uzaktan yönlendirme, ateş olmadan su kaynatma gibi hünerleri vardır. Bilim adamları fakirlerin doğaüstü güçlerinin olmadığını kanıtladılar.

Konu ile ilgili aramalar: Fakirizm Nedir Fakirizm ödev ara Fakirizm kelime anlamı Fakirizm sözlükte ara Fakirizm ansiklopedi bilgi bankası ara Fakirizm ne demek Fakirizm neye denir

Fakirizm ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver