FaceFilter download FaceFilter indir FaceFilter nasıl kullanılır FaceFilter özellikleri

Etiketler: değişiklik, FaceFilter, fotoğraf

FaceFilter : Sanal Makyaj Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

FaceFilter : Sanal Makyaj

Fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflar üzerindeki detayları değiştirmek, beğenmediğiniz ifadeleri değiştirebilmek için çok ileri düzeyde grafik programları bilmenize gerek yok bu program sayesinde kolayca bunları yapabilirsiniz.

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

  Eğer çok iyi şekilde grafik tasarım programları bilmiyorsanız, fazla uğraşmadan fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapmak istiyorsanız FaceFilter programı hem basit arayüzü hem de işlevselliğiyle dikkat çekiyor.

Program sadece üç ana menüden oluşuyor.

1- “Fit Facial Mask” ile yüzünüz için maske oluşturup mimiklerinizi veya surat ifadenizi değiştirebilirsiniz. Mesela kaşlarınızı çatıp yüzünüzü kırıştırarak gülümseyen bir fotoğrafı sinirliymiş gibi göstere bilirsiniz.

2- “Enhance Skin” ile yüzünüzdeki lekeleri sivilceleri silebilirsiniz. Aynı menü içerisinden bazı fotoğraflarınızda çıkan kırmızı göz sorununu da kolayca halledebilirsiniz. Hatta istediğiniz göz rengini de seçebilirsiniz. Mavi mi yeşimli yoksa siyah mı olsun seçim sizin.

3- “Select Expression” ile buradaki hazır yüz ifadeleriyle yüzünüzdeki ifadeleri hiç uğraşmadan da değiştirebilirsiniz.

PROGRAMI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ LÜTFEN TIKLAYINIZ

Son Aramalar: değişiklik, FaceFilter, FaceFilter download, FaceFilter indir, FaceFilter nasıl kullanılır, FaceFilter özellikleri, fotoğraf, fotoğraflar üzerinde oynama, mimimk, nasıl, profesyonel fotoğraf, profesyonel fotoğraf düzeltme, profesyonel resim düzeltme, resim, sanal makyaj, yüz ifadelrinde değişiklik

fotoğraf üzerinde oynama, facefilter nasıl kullanılır, fotograflar üzerinde oynama, sanal makyaj programı, facefilter nedir, fotoğraf üzerinde oynama programı, face filter, fotoğraflar üzerinde oynama programı, fotolar üzerinde oynama, facefilter yazısı nasıl kalkar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver