Facebook’ta Silenleri Görme Eklentisi Ücretsiz İndir Unfriend Finder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook’ta Silenleri Görme Eklentisi Unfriend Finder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Unfriend Finder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Unfriend Finder arkadaş listenizde kimlerin sizi sildiğini ya da hesabını kapattığını takip etmenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisi. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu eklentinin desteklediği internet tarayıcıları Firefox, Google Chrome, Safari ve Opera.

Yakın zamanda Internet Explorer’ın da bu desteklenen tarayıcılar arasına eklenmesi düşünülüyor ve bu konuda çalışma yapılıyor. Dikkat etmeniz gereken nokta bu eklentinin geriye dönük çalışmaması ve eklendiği andan itibaren yapılan arkadaş değişikliklerini algılayabilmesi.

NOT: Unfriend Finder eklentisini dediğimiz gibi tüm popüler internet tarayıcılarıyla uyumlu olarak çalışmakta ama Firefox için bu eklentiyi kullanabilmemiz için öncelikle Greasemonkey adlı bir eklenti daha kurmamız gerekiyor. (Firefox kullanmayanlar bu adımı atlayabilirler). Bunun için öncelikle eklentiyi indirerek kurmanız gerekiyor.

İndir78.7 KB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver