Facebook Zaman Tüneli Nasıl Açılır Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kapanır

Facebook Zaman Tüneli facebook zaman tüneli ne işe yarıyor facebook zaman tüneli nedir Facebook Zaman Tünelini Kapatma Yöntemi Timelineremove.com

TimelineRemove.com ile Facebook Zaman Tünelini Kapatmak – İptal Etmek – How to disable or remove Facebook timeline

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook zaman tüneline geçti geçeli birçok kişi şikayet edip duruyor. Normal şartlarda zaman tünelinden kurtulmak gibi bir durumda söz konusu değil artık. Ancak buna rağmen facebook zaman tünelinden internet tarayıcınız sayesinde kurtulabilirsiniz. Yöntemimizde işlem sırasına göre uyguladığınızda sorun yaşamadan başarılı sonuçlar alacaksınız. Facebook zaman tünelini nasıl kaldırabilirsiniz şimdi sırasıyla önce bu konuyu anlatayım.

1- time line remove linkine tıklıyorsunuz.

2- DOWNLOAD – SELECT YOUR BROWSER (VERSION 0.7.2 ) yazan kısımdaki internet tarayıcınız ne ise onu seçiyorsunuz. Şuan için Mozilla firefox, Google Chrome, Safari ve İnternet Explorer Desteği mevcut.

3- Karşınıza çıkacak uyarılarda mozilla ve chrome için izin ver yada yükleyi, internet explorer için kaydet yada aç seçeneğini kullanarak eklentiyi tarayıcınıza yükleyin.

4- Eklenti kurulduktan sonra facebook hesabınız açık ise tarayıcınızı kapatıp tekrar açtığınızda facebook hesabınızın eskisi gibi göründüğünü göreceksiniz.

 

Not: Bu işlemi yaptıktan sonra facebook timeline tamamen silinmeyecektir. Sadece kullandığınız tarayıcı üzerinde eski sistemde görünecek ama hiç bir sorun olmaksızın eski düzende kullanmaya devam edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver