Facebook Zaman Tüneli Kapatma Eski Profile Dönme

Son Arananlar:facebook zaman tüneli nasıl kapatılırfacebook zaman tünelini kapatmaeski facebook profiline nasıl dönülürzaman tüneli kapatmaZaman tüneli nasıl kapatılırzamantnelinikapat 72b,eski facebook nasıl dönülürzaman tünelini kapatmazaman tünelinde aramalara kapatma,facebook\ta zaman tüneli nasıl kapatılırsms sekillerturkcell facebook paketi ile face de sohbet,zaman tüneli kapama mayıs 2012zaman tüneline nasıl son verilir

Facebook zaman tüneli kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook zaman tüneli nasıl kapatılır? Facebook eski profile nasıl dönülür?

Facebook bir kaç ay önce çıkarttığı Zaman Tüneli adlı yeni arayüzü, eski facebook arayüzünü kullanan üyelerine sık sık uyarı vererek Zaman Tüneline geçmeleri konusunda uyarılarda bulunmaktaydı. Bir çok kişi karmaşık olması açışından yeni facebook arayüzünü beğenmedi ve eski facebook arayüzüne dönmenin yollarına aradı ve aramaya da devam etmektedir. Yeni facebook artık zorunlu hale geldiği için eski facebook’a dönülemez. Aslında dönülmesini sağlayan bir yöntem var, ancak bu işlemleri yapmak facebook hesabınızın süresiz olarak kapanmasına neden olabileceğinden bu işlemi yapma yöntemini sayfa olarak anlatamıyoruz.

Sponsorlar

Bu işi yaptığı iddaa edilen uygulamalar mevcuttur ancak bunlar başka amaçlarla üretilmiş zararlı uygulamalardır. Bu uygulamalar profilinizi eline geçirir veya sürekli reklam paylaşımlarında bulunan uygulamalardır.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver