Facebook Zaman Tüneli Kaldırma Eklentisi (Internet Explorer) Ücretsiz İndir Internet Explorer Timeline Remove Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Facebook Zaman Tüneli Kaldırma Eklentisi (Internet Explorer) Internet Explorer Timeline Remove Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Internet Explorer Timeline Remove isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook zaman tünelinden memnun değilseniz ve Facebook kullanımını zorlaştırdığını düşünüyorsanız Timeline Remove eklentisini kullanarak zaman tünelini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Eklenti aslında sizin zaman tünelini görmenizi engelliyor ancak gerçekte profiliniz eklenti yüklü olmayan kişilerde yine zaman tüneli olarak görünüyor. Ama kendi kullanımınızı kolaylaştıracağına inanıyorsanız kesinlikle yüklemelisiniz.

Eğer eklentinin nasıl kurulması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayarak Facebook Zaman Tünelini İptal Etme Yolları yazımızı okuyabilirsiniz.

NOT: BİR KAÇ MEDYA KURULUŞUNUN BELİRTTİĞİNİN AKSİNE BU EKLENTİ TAMİNDİR EKİBİ TARAFINDAN TEST EDİLMİŞTİR VE TÜRK YAPIMI ZAMAN TÜNELİ EKLENTİSİNİN AKSİNE HERHANGİ BİR ZARARDA BULUNMADAN İŞLEVİNİ YERİNE GETİRMEKTEDİR.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver